Waa2 ev, araba, iş, moda ve ürün arama motoru

Merhabalar , sizlere  waa2 dikey arama motorundan bahsetmek istiyorum.

Waa2, 2013 Mart ayında  2 yazılımcı tarafından kurulmuş  şu anda 10 ‘a yakın çalışanı var.

Waa2 aylık 100bin tekil trafik alıyor ve 2000 ‘e yakın ürün satışı oluyor.

Şuanda 4 ülkede aktif olarak çalışıyor, 200′e yakın iş ortağı var.

Aldığımız bilgilere göre, 1 yıl sonraki hedef, aylık 3 milyon trafik almak, bunun katlanarak gideciğinide vurguluyorlar.

Türkiye sayfasına : www.waa2.com.tr  adresinden girebilirsiniz.

Ev, araba, iş, moda ve ürünler kategorilerinde toplamda milyonlarca ürün sunuyorlar.  Yanı her siteyi tek tek gezme derdiniz yok.

Örneklendirecek olursam,

Sonuç olarak Türkiye’den global ölçekte bir projenin çıkması çok iyi bir haber.

 

Paludan Haber için hazırladığımız web sitesi

Paludan Haber, web sitesi’nin tasarım ve yazılımı için SOMES’i tercih etti.Somes ekibi tarafından yazılımı yapılmış Web Tasarım,SomesCMS,Xhtml,css ve jquery gibi web yazılım teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

 

Paludan Haber için hazırladığımız web sitesini buradan görebilirsiniz…

Dinagram Software için hazırladığımız web sitesi

Dinagram Software, web sitesi’nin tasarım ve yazılımı için SOMES’i tercih etti.Somes ekibi tarafından yazılımı yapılmış Web Tasarım,SomesCMS,Xhtml,css ve jquery gibi web yazılım teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

Dinagram software için hazırladığımız web sitesini buradan görebilirsiniz…

 

Sarıdal İnşaat için hazırladığımız web sitesi

Çeşitli inşaat projelerine imza atan Sarıdal İnşaat,kurumsal web sitesi’nin tasarım ve yazılımı için SOMES’i tercih etti.Somes ekibi tarafından yazılımı yapılmış Web Tasarım,SomesCMS,Xhtml, ve jquery gibi web yazılım teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

 

Sarıdal İnşaat için hazırladığımız web sitesini buradan görebilirsiniz…

Sultanbeyli Sultan Ahmet Köftecisi için hazırladığımız web sitesi

türk yemek kültüründe yıllardır özel bir yeri olan Sultanahmet Köftecisi,çağdaş mekanlarda geniş kitlelere ulaşan 90 mağazalık restoran zinciri ile başta İstanbul,Ankara,İzmir ve Antalya olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.Sultanbeyli şubesi web tasarımı için SOMES’i tercih etti.Somes ekibi tarafından yazılımı yapılmış Web Tasarım,php,css,Xhtml, ve jquery gibi web yazılım teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

 

Sultanbeyli Sultan Ahmet Köftecisi için hazırladığımız web sitesini buradan görebilirsiniz…

Eren Otomotiv için hazırladığımız web sitesi

Eren Otomotiv,”1990 yılından beri müşterilerinin her marka,model,otomotiv ürünleri için talep ve beklentilerini en iyi şekilde cevaplamıştır”.Eren Otomotiv Web Tasarım çalışmalarında SOMES’i tercih etmiştir.Somes ekibi tarafından yazılımı yapılmış Web Tasarım,css,Xhtml, ve jquery gibi web yazılım teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

 

Eren Otomotiv için hazırladığımız web sitesini buradan görebilirsiniz…

Gönyeli Belediyesi için hazırladığımız web portalı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin,gelişmekte olan kenti Gönyeli,Belediye Portalı’nın yazılım ve tasarımı için,SOMES’i tercih etti.Somes ekibi tarafından tamamen Somes ekibi tarafından yazılımı yapılmış SomesCMS,Web Tasarım,css,Xhtml, ve jquery gibi web yazılım teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

 

Gönyeli Belediyesi için hazırladığımız web sitesini buradan görebilirsiniz…

AnimaTürk için hazırladığımız web sitesi yayında

AnimaTürk,profesyonel ekibiyle Turkcell’den Coca Cola’ya,Baymak’tan ,Pegasusa kadar pek çok firmayla çalışarak önemli projelere imza atmıştır.Animatürk alt yapı yenileme ve seo işleri için SOMES’i tercih etmiştir.Somes ekibi tarafından tamamen Somes ekibi tarafından yazılımı yapılmış php,css,Xhtml,Seo ve jquery gibi web yazılım teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

 

AnimaTürk için hazırladığımız web sitesini buradan görebilirsiniz…

Tatvan Ticaret Ve Sanayi Odası için hazırladığımız web portalı yayında

Tatvan Ticaret Ve Sanayi Odası kurumsal portalı yazılım ve tasarım’ı için SOMES’i tercih etti.TATSO için tamamen özgün olarak tasarımı yapılan ve Somes ekibi tarafından tamamen Somes ekibi tarafından yazılımı yapılmış Somes CMS,php ve jquery gibi web yazılım teknolojileri kullanılarak yapılmıştır.

 

TATSO için hazırladığımız web sitesini buradan görebilirsiniz…

Diyet listesi oluşturmak için hazırladığımız web sitesi yayında

Diyet listeleri oluşturarak sağlıklı beslenmek ve bunu yaparken yeni arkadaşlıklar kurmak ,arkadaş gruplarına katılmak isteyenler için hazırlanmış bir sitedir.Somes ekibi tarafından tamamen Somes ekibi tarafından yazılımı yapılmış Somes CMS,php ve jquery gibi web yazılım teknolojileri kullanılmıştır.

Autodiyet için hazırladığımız web sitesini autodiyet buradan görebilirsiniz….